Wybierz pakiet

Miesięcznie 49,90 zł
Aktywacja 29,90 zł
Okres zobowiązania 12 miesięcy
Miesięcznie 59,90 zł
Aktywacja 29,90 zł
Okres zobowiązania 12 miesięcy

Oferta CANAL+ to 8 kanałów premium, nieprzerywanych reklamami.

odkryj Canal+
Zamawiasz za 15 minut oglądasz

Wybierz pakiet

Miesięcznie 49,90 zł
Aktywacja 29,90 zł
Okres zobowiązania 12 miesięcy
Miesięcznie 59,90 zł
Aktywacja 29,90 zł
Okres zobowiązania 12 miesięcy

Oferta CANAL+ to 8  kanałów premium, nieprzerywanych reklamami.

odkryj Canal+

PODATEK OD MIŁOŚCI

Surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki), który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie?

KOCHAJĄC PABLA, NIENAWIDZĄC ESCOBARA

Pablo Escobar to najpotężniejszy baron narkotykowy XX wieku, zajmuje się przemytem kokainy do USA i wielu innych państw. Jego imperium warte jest 55 miliardów dolarów. Pewnego dnia poznaje gwiazdę kolumbijskiej telewizji: Virginię Vallejo. Przestępca zakochuje się w niej, spotkanie zmienia jego serce. Dziennikarka zmierzy się z demonicznym obliczem mężczyzny – związkami z kolumbijskimi rewolucjonistami, kulisami przemysłu kokainowego i narkoterroryzmem. Coś jednak będzie trzymać ich przy sobie i nie pozwali im się rozstać.

JEJ TWARZ

Charyzmatyczny Miguel Leon (Javier Bardem) od lat pracuje jako lekarz w najbardziej niebezpiecznych rejonach świata. O piekle na ziemi wie wszystko, ale wciąż wierzy w sens swojej walki. Doktor Wren Petersen (Charlize Theron) to twardo stąpająca po ziemi szefowa międzynarodowej organizacji humanitarnej. Ich drogi przecinają się w rozdartej krwawą wojną Liberii. Wzajemna fascynacja szybko zmienia się w namiętny romans, który każe im obojgu zweryfikować wszystko co wiedzą o życiu, świeciei o sobie samych.

CUDZOZIEMIEC

Samuel bardzo lubi swoje beztroskie, pełne krótkich romansów życie na Francuskiej Riwierze i ani myśli o ustatkowaniu się. Pewnego dnia jedna z jego przelotnych przyjaciółek zostawia pod jego opieką dziewczynkę, o której twierdzi, że jest jego córką. Od tej chwili nie mający pojęcia o dzieciach Samuel staje się pełnoetatowym samotnym tatą maleńkiej Glorii. Mija 8 lat. Mężczyzna nie wyobraża sobie życia bez ukochanej córeczki. Wtedy na horyzoncie znów pojawia się matka Glorii, która chce odzyskać córkę…

DZIEWCZYNA WE MGLE

Adaptacja bestsellerowej powieści Donato Carrisi, autora "Zaklinacza". W odciętym od świata górskim miasteczku zaginęła szesnastoletnia dziewczyna. Rodzice są zrozpaczeni, a mieszkańcy – zszokowani. Nie potrafią przyjąć do wiadomości, że sprawcą może być ktoś z nich. Przybyły na miejsce agent specjalny Vogel (Toni Servillo) nie ma wątpliwości, że wśród miejscowych wytropi winowajcę. Nie interesują go tradycyjne metody, Vogel wykorzystuje media. Bo ludzie nie potrzebują sprawiedliwości, tylko spektaklu. A on zapewni im prawdziwe widowisko.

TYLKO DLA ODWAŻNYCH

Eric March (Josh Brolin) służy w straży pożarnej od ponad 20 lat. O gaszeniu pożarów wie wszystko- to jego zawód i życiowa pasja. Inicjuje powstanie jednostki specjalnie wyszkolonych strażaków- młodych ludzi, którzy wciąż mają swoje plany na przyszłość i marzenia. W czerwcu 2013 roku stawią czoła szalejącemu żywiołowi, pochłaniającemu lasy Arizony, i nieuchronnie zbliżającemu się do miasta. Tych kilkunastu mężczyzn zmierzy się ze śmiercią i pokaże światu, co znaczy odwaga, braterstwo i poświęcenie.

SIEĆ PODEJRZEŃ

Evan Birch (Guy Pearce) to z pozoru udomowiony profesor. Kiedy ginie młoda kobieta, okazuje się, że wykładowca ma na koncie romanse ze swoimi studentkami i szybko staje się podejrzanym numer jeden. Śledztwo prowadzi detektyw Robert Malloy (Pierce Brosnan) tak skutecznie, iż w niewinność męża zaczyna wątpić również jego żona, Ellen (Minnie Driver).

CUDOWNY CHŁOPAK

10-letni Auggie, urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu. Teraz, zaczynając 5 klasę w szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd wzbudza sensację, dla wielu jest "dziwadłem". Śmieją się z niego, wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę go nie zna. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się Summer. Uczennica potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Obudzi w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

Santander La Liga

Od sierpnia ubiegłego roku nieprzerwanie toczą się rozgrywki La Ligi: najważniejszych w Hiszpanii mistrzostw piłki nożnej. Na kibiców czeka moc wrażeń - sportowa fiesta potrwa aż do maja! Nadchodzące spotkania obejrzysz w lutym W CANAL+SPORT.

10.02 Atletico Madryt – Real Madryt 24.02 Sevilla - Barcelona

INFLUENCER – ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI

Influencerzy, to nie tylko osobowości znane z Internetu, to także prężnie działający biznesmeni, którzy w mediach społecznościowych stworzyli własne marki osobiste. Poznamy historie ludzi, których sposobem na życie stał się YouTube, blog, Instagram czy Snapchat.

Wtorki od 5 lutego, godz. 21:40

Decydujesz,
kiedy oglądasz


CANAL+ NA ŻYCZENIE to usługa, która bazuje na bibliotece filmów, seriali i programów emitowanych na antenie CANAL+. Twoje ulubione programy i filmy dostępne są natychmiast, bez czekania i bez reklam, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – kiedy tylko chcesz!

Kanały

 • canal plus

  CANAL + to największe hity filmowe i serialowe prezentowane w telewizji po raz pierwszy, nieprzerywane reklamami. Kino prosto z Hollywood, najnowsze polskie hity, filmy fabularne i animowane. Najwięksi reżyserzy i aktorzy. Autorskie programy, relacje na żywo z największych wydarzeń w świecie filmu oraz największe wydarzenia sportowe. Dostępny w pakiecie CANAL+ SELECT i CANAL+ PRESTIGE.

 • canal plus one

  CANAL+ 1. Specjalny kanał telewizyjny dla spóźnialskich. Z myślą o nich każda z emisji CANAL+ na CANAL+1 rozpocznie się godzinę później. Dzięki temu zawsze zdążysz na ulubiony film, mecz lub serial, a to wszystko nieprzerywane reklamami. Dostępny w pakiecie CANAL+ SELECT i CANAL+ PRESTIGE.

 • canal plus film

  CANAL + FILM to ciekawe, nagradzane tytuły filmowe prosto z Hollywood. Najnowsze filmy polskie. Wydarzenia specjalne. Największe gwiazdy filmowe i największe wytwórnie. Filmy komercyjne i kino niezależne. Filmy nieprzerywane reklamami.

 • canal plus seriale

  To kanał premium będący zupełnie nową odsłoną propozycji CANAL+. Jego oferta programowa skoncentrowana jest głównie na serialach, które możesz tutaj oglądać każdego wieczoru. Najnowsze seriale bijące rekordy popularności na całym świecie, to specjalność tego kanału. Dostępny tylko w pakiecie CANAL+ PRESTIGE.

 • canal plus family

  CANAL + FAMILY to kanał premium obejmujący specjalne pasma dla całej rodziny. To bogata oferta najnowszych filmów i seriali familijnych nieprzerywanych reklamami. Dostępny w pakiecie CANAL+ SELECT i CANAL+ PRESTIGE.

 • canal plus discovery

  Dokumentalny kanał premium bez reklam. Prezentujący premierowe programy wyprodukowane specjalnie dla CANAL+ DISCOVERY, których nie zobaczysz nigdzie indziej. Opowiadamy o wyjątkowych ludziach, ich pasjach i osiągnięciach. Kanał stworzony dla ludzi odważnych, poszukujących wciąż nowych wrażeń i inspiracji. Dostępny tylko w pakiecie CANAL+ PRESTIGE.

 • canal plus sport

  CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT2 to dwa sportowe kanały premium. Znajdziesz tu wielkie futbolowe spektakle: mecze UEFA Champions League (wszystkie mecze UCL wyłącznie w kanałach i serwisach nc+), Premier League, LOTTO Ekstraklasy, UEFA Europa League, oraz hiszpański Puchar Króla. Dostępny w pakiecie CANAL+ SELECT i CANAL+ PRESTIGE

 • canal plus sport 2

  CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT2 to dwa sportowe kanały premium. Znajdziesz tu wielkie futbolowe spektakle: mecze UEFA Champions League (wszystkie mecze UCL wyłącznie w kanałach i serwisach nc+), Premier League, LOTTO Ekstraklasy, UEFA Europa League, oraz hiszpański Puchar Króla. Dostępny w pakiecie CANAL+ SELECT i CANAL+ PRESTIGE

Dodatkowo

Nie zdążyłeś obejrzeć hitu na CANAL+? Masz ochotę obejrzeć go w środku nocy lub innego dnia? Żaden problem. Abonenci CANAL+ w ramach swoich pakietów mają dostęp do bogatej oferty filmów na żądanie. CANAL+ na życzenie to ogromny wybór premier filmowych, wybranych odcinków seriali oraz innych programów.

Wolisz zamówić telefonicznie?

Zadzwoń: 817 817 817


Regulamin promocji