1 2 3
 
 

Filmy i Seriale – My Prime

 

Dzięki usłudze Filmy i Seriale My Prime, możesz w dowolnym momencie wybrać spośród ponad 2000 filmów, seriali i bajek. Śledź losy bohaterów seriali, obudź w sobie kinomaniaka z megahitami filmowymi!
Oglądaj non stop i bez limitu!

  • Wystarczy na pilocie wybrać VOD lub On Demand
  • Co miesiąc nowe tytuły!
  • Bez limitów!
  • Bez przerw na reklamy!

 

 

 

 
 

Korzystasz z TV cyfrowej UPC?

My Prime Filmy i Seriale
 
Aktywuj usługę My Prime

Nie jesteś jeszcze klientem UPC?

Zobacz ofertę →

Usługa dostępna wyłącznie dla abonentów Telewizji Cyfrowej UPC (pakiet Select i Max) korzystających z dekoderów Horizon lub Mediabox.

 
 
 

Filmy

 

Filmy na każdy nastrój. Zapierające dech w piersiach kino akcji, trzymające w napięciu thrillery, bawiące do łez komedie, wzruszające historie miłosne. W pakiecie My Prime na pewno znajdziesz coś dla siebie.

 

Popularne w My Prime

 
 

Adrenalina 2

 
 
 
 

Seriale

 

Seriale tak jak lubisz. W pakiecie My Prime możesz oglądać najlepsze seriale – codziennie, raz na tydzień, całymi sezonami naraz. Zawsze bez reklam i kiedy chcesz.

 

Popularne w My Prime

 
 

Prawo Agaty

 
 
 
 

Horizon Go

 

Horizon Go to usługa od UPC, dzięki której możliwy jest dostęp do filmów, serial i pozycji dla dzieci z pakietu My Prime online. Dodatkowo możesz oglądać ulubione kanały telewizyjne gdzie chcesz i kiedy chcesz. Z usługi można korzystać poprzez komputer, laptop, tablet czy telefon. Dzięki niej zakończysz odwieczną walkę o pilota.

Wszystkie funkcje Horizon Go dostępne są dla posiadaczy usługi Telewizyjnej Select lub Max, usługi Internetowej od UPC oraz usługi dodatkowej Horizon Go.

Wejdź na Otworzenie linku spowoduje opuszczenie serwisuwww.horizon.tv Ściągnij aplikację już dziś!