Telewizja cyfrowa UPC

Najlepsza tv cyfrowa

Telewizja Cyfrowa UPC to doskonała oferta dla całej rodziny. Znakomite programy w cyfrowej jakości obrazu i dźwięku oraz użyteczne funkcje umilą czas przed telewizorem.

 
 
Dekodery telewizja cyfrowa upc

Dekodery

 

Zatrzymuj, przewijaj i nagrywaj programy telewizyjne kiedy tylko chcesz. Dzięki dekoderowi z nagrywarką to prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

 
Dowiedz się więcej
Zdalne nagrywanie cyfrowa telewizja

Zdalne nagrywanie

 

Wyszedłeś z domu i zapomniałeś ustawić nagrywanie ulubionego programu lub filmu ? Dzięki funkcji „Zdalne Nagrywanie” już nie ominie Cię żaden program telewizyjny.

 
Dowiedz się więcej
Dekoder horizon tv cyfrowa

Horizon

 

Najlepsza telewizja, szybki Internet i nowoczesny telefon teraz mieszczą się w tym jednym nowoczesnym dekoderze Horizon.

 
Dowiedz się więcej
Przewodnik po telewizji cyfrowej

Przewodnik TV

 

Sprawdź program telewizyjny na najbliższe 7 dni, przeczytaj opisy programów, zaplanuj nagrywanie lub ustaw przypomnienie.

 
Dowiedz się więcej
Dokumenty i instrukcje telewizja cyfrowa upc

Dokumenty i instrukcje

 

Poniżej znajdziesz wszystkie dokumenty i instrukcje dot. Telewizji Cyfrowej UPC. Do przeglądnie plików niezbędny jest program Adobe Reader (do pobrania za darmo, ze strony producenta).

 
Dowiedz się więcej

Telewizja Analogowa

 

W ramach promocji Telewizji Cyfrowej UPC, klienci usług telewizyjnych UPC zyskują dostęp do niekodowanych kanałów cyfrowych bez dodatkowych opłat.

 
Dowiedz się więcej